Anime Rpg
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Buhuhuhuuhhhhhhh..Roxy a venit sa va bantuie..buhuhu~.~

3 participanți

In jos

Buhuhuhuuhhhhhhh..Roxy a venit sa va bantuie..buhuhu~.~ Empty Buhuhuhuuhhhhhhh..Roxy a venit sa va bantuie..buhuhu~.~

Mesaj  Kimiko Dum Mai 31, 2009 8:27 pm

Hello!Doar nu credeati ca scapati de mine,nu?Ei bine..numele meu este Roxana am apropae 13 ani(fac pe 31 iulie) si sunt zodia Leu..
Culorile preferate?Albastrul in special,verdele..portocaliul..(ca-mi aminteste de portocale..ca am eu o fobie cu ele..xd) si movul inchis..
Ce pot sa spun..Sunt o fire energica..Nu stau locului o clipa,practic..Mai am si momente in care mai sunt suparata..dar imi trec foarte repede,iar a doua zi iar zambesc!
Hmm..ma enervez cam repede..Dintr-o mica mica jignire,imi vine sa iau la bataie pe cel ce a ziso..Deh..asa e firea mea...Ce pot spune..Nimeni nu'i perfect. Very Happy
Imi place uneori sa fiu i ncentrul atentie..insa asta nu si la scoala..Am eu unele probleme.."minore" cu colegii mei.
Imi plac pisicle..dar mai mult cainii deoarece sunt mai energici si mai jucausi,pe placul meu I love you
Nu-mi plac manelel si popularele..
Altceva?
Hai ca poate scriu o carte..deci asa ca am sa ma opresc aici..Bya!
Kimiko
Kimiko

Sobolan
Numarul mesajelor : 308
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Pe Marte in varianta albastraa!In lumea meaa

Sus In jos

Buhuhuhuuhhhhhhh..Roxy a venit sa va bantuie..buhuhu~.~ Empty Re: Buhuhuhuuhhhhhhh..Roxy a venit sa va bantuie..buhuhu~.~

Mesaj  Karin Dum Mai 31, 2009 10:39 pm

Heya ! Bine ai venit Roxy.. Razz
Karin
Karin
Admin

Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 30/05/2009

Sus In jos

Buhuhuhuuhhhhhhh..Roxy a venit sa va bantuie..buhuhu~.~ Empty Re: Buhuhuhuuhhhhhhh..Roxy a venit sa va bantuie..buhuhu~.~

Mesaj  Mika Lun Iun 01, 2009 5:56 pm

Welcome cu intarziere...sorry...so...Happy posting and have fun!
+1
Mika
Mika
Admin

Numarul mesajelor : 219
Data de inscriere : 30/05/2009
Localizare : Pe scaun=]]

https://anime-rpg.forumtwilight.com

Sus In jos

Buhuhuhuuhhhhhhh..Roxy a venit sa va bantuie..buhuhu~.~ Empty Re: Buhuhuhuuhhhhhhh..Roxy a venit sa va bantuie..buhuhu~.~

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum