Anime Rpg
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ohayo desu^^

2 participanți

In jos

Ohayo desu^^ Empty Ohayo desu^^

Mesaj  Sophie Mier Iun 16, 2010 12:00 am

Oke , incep prin a spune ca ma numesc Madalina , dar prefer sa mi se spuna Mada . Sunt dintr-un oras obisnuit : Ploiesti , unde niciodata nu se intampla ceva interesant , dar m-am obisnuit deja cu asta . Am 17 ani , desi nu prea s-ar zice (din mai multe motive , dar principalele fiind infatisarea si comportamentul :-" ) . Dupa cum se banuieste , sunt o mare fana a animeurilor , preferatele mele fiind : Sugar Sugar Rune , Orphen , Zero no Tsukaima , Devil Hunter Yohko , Witchblade , Lovely Complex , Bleach , Full Metal Panic , Vampire Knight , Full Metal Alchemist , Blood+ , Special A , Kaleido star , Yu yu hakusho , Death note , Team mew mew , Elfen lied , Inuyasha , Galery fake , Gravitation , Jigoku shoujo(Hell girl) , Nana , Rosario+Vampire , Bokura Ga Ita , Soul Eater , DN Angel , Fruit Basket , True Tears , Happiness , Wolf's Rain , Romeo X Juliet , Myself Yourself , The melancholy of Haruhi Suzumya , Kaze no stigma , Nodame Cantabile etc. Ador sa-mi petrec timpul in compania prietenilor mei si sa scriu fic-uri , mai ales sa citesc [,] carti bune . Sunt o fire prietenoasa , dar si agresiva cand e nevoie (adica in majoritatea timpului ) . Toata lumea imi spune ca sunt nebuna , dar eu o iau ca pe un compliment . Nice to meet you all .
Ja ne !
PS : Daca aveti intrebari , puneti-le , iar eu va voi raspunde .
Sophie
Sophie

Maimuta
Numarul mesajelor : 224
Data de inscriere : 15/06/2010
Varsta : 31
Localizare : Land of music

http://www.dark-blue.forumstory.org

Sus In jos

Ohayo desu^^ Empty Re: Ohayo desu^^

Mesaj  Layla Mier Iun 16, 2010 12:40 am

Deci, bun venit! Intrebari.. Dunoo.
Layla
Layla

Sobolan
Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 15/06/2010
Varsta : 27
Localizare : Here! There! Somewhere! Anywhere! Everywhere!

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum